Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista GIS

MGGP S.A.
Tarnów
praca stacjonarna
1773 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565162, z dnia 2019-07-12

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

  • praca na dużych zbiorach danych za pomocą narzędzi GIS;
  • opracowywanie map tematycznych;
  • realizacja zakresów zadań zleconych przez Kierownika Projektu;
  • wsparcie zespołu projektowego w codziennej aktywności.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku geoinformacja, ochrona i kształtowanie środowiska, inżynieria wodna, hydrologia, geografia lub pokrewne;
  • podstawowa znajomość oprogramowania GIS;
  • mile widziana znajomość zagadnień WOD-KAN;
  • zdolność przestrzennego i logicznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność.

Oferujemy

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • umowę o pracę;
  • otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji;
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit).