Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista - Handlowiec ds. wdrożeń dla administracji publicznej

Cyberbajt Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4826 dni temu

Ogłoszenie numer: 135922, z dnia 2011-03-04

W związku z dynamicznym rozwojem Netiona - Cyberbajt, ogólnopolski lider w branży wdrożeń systemów sieciowych, producent anten radiowych, dystrybutor i integrator rozwiązań sieciowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: P/HAP/0211

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie i podtrzymywanie kontaktów B2B z jednostkami administracji publicznej zainteresowanymi wdrożeniem kompleksowych systemów sieciowych na terenie całej Polski,
  • negocjacje handlowe w sprawie wdrożeń dla Jednostek Samorządu Terytorialnego(przy wsparciu działu technicznego),
  • wyszukiwanie i uczestnictwo w zapytaniach ofertowych i przetargach na wdrożenia dla administracji publicznej (sieci na terenie urzędów oraz rozległe sieci bezprzewodowe na terenie całych Gmin czy Powiatów, Hotspoty, informatyzacja administracji publicznej, e – urząd, aplikacje usprawniające pracę urzędu, budowa infrastruktury teletechnicznej),
  • świadczenie wsparcia i konsultacji w zakresie prezentacji możliwości pozyskiwania środków z Unii Europejskiej na realizację projektów,

Wymagania

  • dobra znajomość techniczna rozwiązań sieciowych, także bezprzewodowych,
  • udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie handlowe w branży systemów IT,
  • ogólna znajomość branży IT,
  • podstawowa znajomość rozwiązań sieciowych HP, Ericsson, Nec, Motorola, SAF,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem dofinansowania ze środków UE,
  • język angielski co najmniej biernie(znajomość zaawansowane będzie dodatkowym atutem),
  • otwarty umysł i zaangażowanie,
  • znajomości technik sprzedaży, negocjacji i prezentacji handlowych,
  • umiejętności przygotowywania ofert handlowych,
  • wykształcenie techniczne - preferowane wyższe (będzie dodatkowym atutem),
  • czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności