Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista HR

LOOKUS.pl
mazowieckie
praca stacjonarna
5304 dni temu

Ogłoszenie numer: 82443, z dnia 2009-11-10

LOOKUS.pl

CV i List Motywacyjny na zamówienie. Ocena CV i usługa Agent Kariery

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 11/2009

Opis stanowiska

Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie HR Opracowywanie kryteriów oceny kompetencji oraz budowanie modeli kompetencyjnych Pomoc w przygotowywaniu CV i Listów Motywacyjnych dla Kandydatów

Wymagania

Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dobra znajomość zagadnień z zakresu szeroko pojętego HR Inicjatywa i otwartość na rozwój Wykształcenie wyższe Dobra znajomość języka angielskiego Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów Bardzo dobra organizacja własnej pracy, inicjatywa i samodzielność

Oferujemy

Praca w młodym rozwijającym się zespole, otwartym na rozwój umiejętności. Nowoczesne rozwiązanie zatrudnienia - TELEPRACA