Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Geograf Gdańsk
Specjalista inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Hydrotechniki Morskiej

Instytut Morski w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
2034 dni temu

Ogłoszenie numer: 2117307, z dnia 2018-10-24

Instytut Morski w Gdańsku jest jednostką naukowo-badawczą, od ponad 60 lat ściśle związaną w zakresie swoich kompetencji z gospodarką morską. Wykonuje prace naukowo-badawcze i wdrożeniowe, opracowuje studia i ekspertyzy oraz udziela konsultacji i doradztwa. Realizuje szereg projektów krajowych i międzynarodowych.

 Do Instytutu Morskiego w Gdańsku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: specjalista inżynieryjno-techniczny

Opis stanowiska

  • Merytoryczny udział w pracach związanych z profilem Zakładu Hydrotechniki Morskiej (analiza danych, przygotowanie raportów).
  • Prace laboratoryjne, terenowe i prace biurowe.
  • Udział w seminariach, sympozjach, konferencjach.
  • Obsługa banku danych o strefie brzegowej „Brzeg”.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, programy Grapher, Surfer, Statistica)
  • Wykształcenie wyższe: oceanograf fizyczny, geologiczny, inżynieria środowiska, geografia /może być również student ostatniego roku w/w kierunków
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Niezbędne narzędzia pracy,