Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
Specjalista IT / Programista AS 400

Fiege Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
4806 dni temu

Grupa FIEGE jest jedną z największych prywatnych firm w Europie specjalizującą się w logistyce kontraktowej. Projektujemy, wdrażamy i obsługujemy zintegrowane łańcuchy dostaw dla Klientów z różnych branż. Zatrudniamy ponad 21 000 osób. Posiadamy 230 oddziałów w 18 krajach. Wyznaczamy standardy w zakresie usług logistycznych.

AS400/20110307

Obowiązki:
  • Dokumentowanie wprowadzanych modyfikacji systemu
  • Uczestniczenie we wdrożeniach rozwiązań w systemie magazynowym
  • Współpraca z użytkownikami systemu
  • Analiza występujących problemów w systemie WMS i ich rozwiązywanie
  • Wykonywanie czynności związanych z budową i optymalizację systemu/serwerów
  • Administrowanie, rozwijanie i utrzymanie platform AS/400
  • Zapewnienie dobrej jakości dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Rozwoju Aplikacji Magazynowej
Wymagania:
  • Znajomość systemów IBM i5
  • Znajomość technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WAN/VPN
  • znajomość RPGLE będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Wybranej osobie zaproponujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego