SPECJALISTA KONSTRUKTOR
Jesteś tutaj:  Strona Główna » SPECJALISTA KONSTRUKTOR

Poznaj pracodawcę

ul. Międzyrzecka 16
43-382 Bielsko-Biała
woj. śląskie
www.proseat.de

SPECJALISTA KONSTRUKTOR - Ogłoszenie archiwalne

Praca Proseat Sp. z o. o. / Inżynieria / Projektowanie / Bielsko-Biała

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Warszawa) Work Service S. A. śląskie

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Katowice) Work Service S. A. śląskie

Specjalista Back Office ze znajomością j. francuskiego Manpower śląskie

Specjalista ds. BHP Manpower śląskie

Specjalista medyczny do spraw implantów ortopedycznych IPK sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Proseat to międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych typu zagłówki, podłokietniki, kierownice itp. dla takich Klientów jak Fiat, Volvo, Opel, Alfa Romeo, Hyundai. W obecnej chwili poszukujemy Kandydatów chcących dołączyć do naszego Zespołu podejmując pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za opracowywanie koncepcji produktu lub oprzyrządowania dla uprzemysłowienia projektów zewnętrznych. Dba także o rozwój produktu do osiągnięcia założonych (wymaganych) charakterystyk, w przewidzianym (zaplanowanym )czasie. Do jej zadań należy także projektowanie nowych narzędzi, nadzorowanie osiągnięcia technicznych założeń projektu.

Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe techniczne ( Mechanika lub pokrewne)
  • doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku związanym z rozwojem produktu lub projektowaniem oprzyrządowania
  • biegła znajomość oprogramowania CAD ( Catia 5 )
  • umiejętność opracowania modeli 3D i rysunków
  • znajomość reguł projektowania produktu i jego komponentów w zakresie elementów z metalu i tworzyw
  • znajomość procesów technologicznych pozwalająca na opracowanie komponentów wykonalnych i technologicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dokładność, obowiązkowość i zdolność do analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • pracę w wymagającej branży, w stabilnej Firmie dostarczającej rozwiązania i produkty dla światowych liderów branży motoryzacyjnej, pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16345 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.