Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Sieci Teleinformatycznych

DECSOFT S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6409 dni temu

Ogłoszenie numer: 23858, z dnia 2006-10-31

Integrator IT -kompleksowa obsługa informatyczna firm, wytwarzanie systemów bazodanowych i aplikacji na zamówienie, wykonawstwo sieci teleinformatycznych oraz systemów "inteligentnego budynku". Firma istnieje od 1991 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Aktywna współpraca z potencjalnymi klientami; • Przygotowywanie ofert i projektów sieci LAN i WAN; • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieci LAN; • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieci WAN; • Instalacja i konfiguracja urządzeń bezpieczeństwa sieciowego; • Współpraca przy wyborze kierunków dalszego rozwoju.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe teleinformatyczne lub podobne; • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji sprzętu Cisco (routery, PIX), oraz routerów i urządzeń bezpieczeństwa innych producentów; • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji przełączników sieciowych; • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego; • Pożądana znajomość co najmniej jednego z systemów zarządzania sieciami teleinformatycznymi; • Umiejętność pracy w zespole; • Dobra znajomość języka angielskiego; • Dodatkowym atutem będą zdobyte certyfikaty w zakresie Cisco i innych producentów.

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń; • Zdobycie doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych technologii teleinformatycznych; • Udział w dużych i nowatorskich projektach; • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań, rozliczanie z osiąganych wyników; • Atrakcyjne wynagrodzenie.