Podobne oferty pracy

Specjalista Techniczny ds. Usług Dodanych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IS/STUD

Twoje zadania:

  • Konfigurowanie i administrowanie platformami serwerowymi VAS
  • Wykrywanie i usuwanie technicznych problemów sieciowych
  • Tworzenie i wdrażanie standardów w zakresie uruchamiania, obsługi i utrzymania systemów VAS
  • Przygotowanie oraz wdrażanie narzędzi wykorzystywanych do bieżącego utrzymania systemów
  • Współudział w przygotowaniu i realizacji projektów wprowadzania usług dodanych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: telekomunikacja / informatyka)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / doświadczenie w obszarze utrzymania sieci
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Unix, Linux i Windows
  • Dobra znajomość  baz danych Oracle/PostgeSQL
  • Umiejętność programowania oraz tworzenia skryptów ułatwiających utrzymanie podległych systemów (np. C/C++, Perl, Posix, HTML, PHP, Java)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska LAN (na poziomie Cisco CCNA) oraz sygnalizacji SS7
  • Wiedza na temat współczesnych systemów telekomunikacyjnych oraz systemów usług dodanych
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość projektowania i tworzenia aplikacji (Java/J2EE) będzie dodatkowym atutem
Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...

Rekrutują z Praca.pl