Specjalista technolog
pl / en

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Skarszewy
pomorskie, Wejherowo
pomorskie, Gdańsk

2016-06-16

Przemysł / Produkcja

Polecamy

2016-06-15

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

pomorskie

Specjalista technolog- Ogłoszenie archiwalne

Praca RADMOR S.A. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / pomorskie / Gdynia

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych
  • opracowywanie i wdrażanie nowych technik montażu detali, modułów i urządzeń
  • nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • udział w pracach związanych z powstawaniem i wdrażaniem nowych wyrobów w zakresie technologii montażu, pomiarów i kompletacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, technologia elektroniczna, elektromechanika, telekomunikacja)
  • ogólna znajomość zagadnień dotyczących specyfiki produkcji sprzętu elektronicznego lub elektromechanicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość sprzętu łączności oraz systemów radiokomunikacyjnych
  • obycie z metodyka pracy projektowej (np. PRINCE 2, PMI)
  • ogólna wiedza dotycząca systemu jakości ISO 9000
Oczekiwane cechy osobowości:
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów
  • terminowość i umiejętność organizowania pracy własnej
  • chęć samokształcenia i otwartość poznawcza
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w otoczeniu nowoczesnego i zróżnicowanego parku maszynowego
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę ze specjalistami w zaawansowanych technologicznie projektach oraz kontakty branżowe, także międzynarodowe
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki, także w ramach studiów podyplomowych
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy