Firma McCormick jest globalnym liderem w branży smaku. Zatrudniamy ponad 10 000 pracowników na całym świecie i osiągamy roczne przychody przekraczające 4 mld dolarów. Jesteśmy producentem, dystrybutorem i sprzedawcą przypraw, miksów przyprawowych, dodatków i innych produktów smakowych dla całej branży spożywczej, lokali gastronomicznych, producentów żywności i firm cateringowych.

Cechuje nas pasja smaku. Spółka obsługuje klientów w prawie 50 lokalizacjach w 24 krajach, a jej marki dostępne są na rynkach ponad 110 krajów. Nasze zakłady przemysłowe doprawiają przekąski, zawijane kanapki, napoje i liczne inne produkty oferowane przez naszych klientów, wśród których znajdują się ogólnoświatowe sieci restauracji i czołowi producenci żywności.

Spółka zatrudnia około 3600 pracowników i prowadzi działalność w 12 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), obsługując klientów na ponad 25 rynkach w ramach osobnych działów zorientowanych na klientów indywidualnych i branżowych. Firma McCormick jest obecna na kluczowych rynkach konsumentów poprzez czołowe marki takie jak Schwartz w Wielkiej Brytanii. Centrala firmy na region EMEA znajduje się w Haddenham (Wielka Brytania).

Specjalista Utrzymania Ruchu Ds. Niezawodności
Miejsce pracy: Łódź
Zadania na stanowisku:
  • zapewnienie ciągłości działania maszyn produkcyjnych
  • wdrażanie procedur i standardów
  • organizacja pracy podwykonawców na podległym terenie
  • wdrażanie korporacyjnych standardów technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości produkowanych wyrobów
  • przygotowywanie planów prewencji
  • wdrażanie standardów autonomicznego utrzymania ruchu
  • dokonywanie przeglądów technicznych i oględzin poawaryjnych
Profil kandydata:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • uprawnienie SEP G1 do 1kV
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy z systemami komputerowymi jak SAP, MS Office, CMMS
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma McCormick, jako pracodawca popierający równe szanse w zatrudnieniu, dokłada starań zapewniających różnorodność personelu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl