Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w dziale IT

Schumacher Packaging Sp. z o.o. Oddział Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
1996 dni temu

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby, która dołączy do działu IT na stanowisku:

(miejsce pracy: Wrocław)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie /umowa o pracę
  • szkolenia i kursy językowe
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • kartę Multisport i bilety do kina
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
Główne zadania:
  • administrowanie systemami operacyjnymi Windows Server i Linux/Unix w szczególności CentOS
  • administrowanie serwerami aplikacyjnymi, szukanie błędów aplikacji na podstawie logów
  • zarządzanie infrastrukturą sieciową Cisco
  • rozwiązywanie zaawansowanych problemów
  • administracja serwerami WWW,SMTO,SQL,DNS,DHCP
  • konfiguracja oraz zarządzanie urządzeniami IOT
  • utrzymywanie oraz aktualizacja programów kadrowo- płacowych
  • zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń iOS
  • instruktaż, szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych i urządzeń komputerowych
  • nadzór nad sprawnym działaniem telefonów
  • wdrażanie oprogramowania oraz nowych rozwiązań IT
Oczekujemy:
  • b. dobrej znajomości systemów Linux
  • znajomości usług katalogowych LDAP/Active Directory
  • znajomości SCCM
  • znajomości technik wirtualizacyjnych Vmware
  • znajomości warstw sieciowych L2-L7
  • praktycznej znajomości podstawowych protokołów sieciowych oraz standardu 802.1q
  • min rocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego specjalisty lub pokrewnym
  • znajomości j. niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację z działem IT w Niemczech
  • prawa jazdy kat. B