Specjalista w Dziale Proteomiki
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista w Dziale Proteomiki

Poznaj stanowisko:
Biolog

Biolog to kolejny zawód naukowy, zajmujący się badaniem otaczającego nas świata i poszerzaniem dotychczas pozyskanej wiedzy. Biolog skupia się na materii ożywionej, w zależności od podjętej specjalizacji może badać mikroorganizmy, rośliny, zwierzęta, lub chemiczną zawartość tejże materii w najszerszym zarysie. Tak wyspecjalizowany biolog, nazywany będzie odpowiednio mikrobiologiem, botanikiem, zoologiem, lub biochemikiem, jednak ...


czytaj więcej: Biolog

Praca Biolog

Specjalista w Dziale Proteomiki - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Badania i rozwój / Farmaceutyka / Biotechnologia / pomorskie / Gdańsk

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik ds. kompletacji zamówień w magazynie farmaceutycznym Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku InterKadra Sp. z o.o. pomorskie

Magister farmacji Apteka Cosmedica pomorskie

Stażysta w Departamencie Zakupów Produktów Inżynieryjnych POLPHARMA S.A. pomorskie

Rzeczoznawca Euroservice Sp. z o.o. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Nr Ref.: 1050835
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, firmy badawczo-rozwojowej dostarczającej kompleksowych usług z obszaru biotechnologii, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Specjalisty w Dziale Proteomiki.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego biotechnologicznego bądź pokrewnego (min. w stopniu doktora), samodzielności w codziennej pracy oraz szerokiej wiedzy z zakresu produkcji białek w różnych systemach ekspresji (linie komórkowe, drożdże, bakterie).

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: rozwijanie własnych projektów R&D, nadzór nad realizacją zleceń klientów oraz wdrażanie nowych metod i technik wykorzystywanych w ekspresji białek.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawym środowisku oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS