Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-09

Badania i rozwój, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Gdynia

2016-08-22

Farmaceutyka / Biotechnologia

pomorskie, Gdańsk

2016-08-22

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia

pomorskie, Gdańsk, Starogard Gdański
pomorskie, Starogard Gdański

2016-08-17

Farmaceutyka / Biotechnologia

pomorskie, Gdańsk

Specjalista w Dziale Proteomiki- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Badania i rozwój / Farmaceutyka / Biotechnologia / pomorskie / Gdańsk

Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Nr Ref.: 1050835
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, firmy badawczo-rozwojowej dostarczającej kompleksowych usług z obszaru biotechnologii, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Specjalisty w Dziale Proteomiki.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego biotechnologicznego bądź pokrewnego (min. w stopniu doktora), samodzielności w codziennej pracy oraz szerokiej wiedzy z zakresu produkcji białek w różnych systemach ekspresji (linie komórkowe, drożdże, bakterie).

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: rozwijanie własnych projektów R&D, nadzór nad realizacją zleceń klientów oraz wdrażanie nowych metod i technik wykorzystywanych w ekspresji białek.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawym środowisku oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl