Specjalista w Dziale Proteomiki

Hays Poland

Gdańsk

764 dni temu

Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Specjalista w Dziale Proteomiki
Gdańsk
Nr Ref.: 1050835

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, firmy badawczo-rozwojowej dostarczającej kompleksowych usług z obszaru biotechnologii, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Specjalisty w Dziale Proteomiki.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego biotechnologicznego bądź pokrewnego (min. w stopniu doktora), samodzielności w codziennej pracy oraz szerokiej wiedzy z zakresu produkcji białek w różnych systemach ekspresji (linie komórkowe, drożdże, bakterie).

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: rozwijanie własnych projektów R&D, nadzór nad realizacją zleceń klientów oraz wdrażanie nowych metod i technik wykorzystywanych w ekspresji białek.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawym środowisku oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Biolog

Biolog to kolejny zawód naukowy, zajmujący się badaniem otaczającego nas świata i poszerzaniem dotychczas pozyskanej wiedzy. Biolog skupia się na materii ożywionej, w zależności od podjętej specjalizacji może badać mikroorganizmy, rośliny, zwierzęta, lub chemiczną zawartość tejże materii w najszerszym zarysie. Tak wyspecjalizowany biolog, nazywany będzie odpowiednio mikrobiologiem, botanikiem, zoologiem, lub biochemikiem, jednak ...
Biolog Praca Biolog

Rekrutują z Praca.pl