Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista w Dziale Sprzedaży

BondSpot S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5205 dni temu

Ogłoszenie numer: 88179, z dnia 2010-02-16

BondSpot SA - spółka działająca w grupie GPW w Warszawie, organizator hurtowych rynków instrumentów dłużnych w ramach Catalyst oraz rynku Treasury BondSpot Poland.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie emitentów instrumentów dłużnych dla rynków Catalyst. - Pozyskiwanie nowych uczestników rynków prowadzonych przez Spółkę (m.in. banki, firmy inwestycyjne). - Udział w działaniach marketingowo-promocyjnych wspierających rozwój rynków instrumentów dłużnych w Polsce.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne); zainteresowanie tematyką związaną z rynkiem finansowym. - Co najmniej 3 letnie doświadczenie w instytucjach rynku finansowego w obszarach rynków finansowych. - Biegła znajomość języka angielskiego - Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne. - Doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego. - Unikalną możliwość udziału w rozwoju zorganizowanych rynków instrumentów dłużnych w Polsce w ramach grupy GPW. - Współpracę z renomowanymi instytucjami rynku finansowego, krajowymi oraz zagranicznymi. - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.