Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Optyk Mechanik Gdynia
Specjalista w laboratorium powłok cienkowarstwowych

SZAJNA Laboratorium Optyczne
Gdynia, ul. Spokojna 24
6 000 - 7 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
93 dni temu

SZAJNA Laboratorium Optyczne z Gdyni jest wiodącym polskim producentem soczewek oraz dystrybutorem markowych opraw okularowych. Firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do tworzenia produktów przynoszących radość właściwego widzenia. Od 1991 roku dostarczamy zaawansowane technologicznie soczewki, które zapewniają perfekcyjne widzenie milionom użytkowników okularów w Europie.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Spokojna 24
Zakres obowiązków:
  • Praca w laboratorium produkującym powłoki cienkowarstwowe- antyrefleksyjne,
  • Przygotowywanie soczewek okularowych do naparowywania metodą PVD,
  • Obsługa procesów produkcyjnych w urządzeniach wysokiej próżni,
  • Utrzymanie należytego stanu urządzeń i stanowiska pracy, konserwacja maszyn, drobne naprawy elektryczne i mechaniczne,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z procesami PVD,
  • Badania Jakości powłok cienkowarstwowych,
  • Nadzór nad procesami produkcji powłok cienkowarstwowych,
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie kontroli jakościowej.
Nasze oczekiwania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu technik próżniowych,
  • Wiedza z zakresu optyki oraz cienkich warstw,
  • Znajomość osadzania powłok techniką PVD,
  • Umiejętność korzystania ze schematów ideowych,
  • Umiejętność pracy jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie,
  • Spostrzegawczość i precyzja,
  • Gotowość pracy w systemie 2-zmianowym.
Mile widziane:
  • Absolwenci kierunków związanych z technika PVD, optoelektronika, inżynieria materiałowa, inżynieria optyki, oraz budową i funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych.
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku (nie pracujemy w soboty i święta), w bezpiecznych warunkach,
  • Pracę dwuzmianową,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie,
  • Comiesięczny dodatek stażowy,
  • Dofinansowania do okularów oraz wysokie zniżki na okulary dla członków rodzin,
  • Politykę rabatową na produkty SZAJNA,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu optyki okularowej.
Benefity:
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Poznaj

SZAJNA Laboratorium Optyczne z Gdyni jest polskim producentem soczewek okularowych. Od 1991 roku nasze produkty zapewniają komfortowe i perfekcyjne widzenie milionom Europejczyków.

Gwarantujemy najwyższą jakość optyczną szkieł, trwałość oraz satysfakcję z użytkowania. Stale unowocześniamy gamę produkowanych przez nas soczewek okularowych oraz powłok antyrefl eksyjnych. Nasze szkła tworzymy z myślą o osobach, które nie tylko poszukują produktów najwyższej jakości, ale również bezkompromisowego komfortu widzenia.