Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Tłumacz Warszawa
Specjalista w Wydziale Wywiadu Kryminalnego

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3421 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 165451
  • Data ukazania się ogłoszenia: 18 grudnia 2014 r.

  • Komendant Stołeczny Policji
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw dokumentacji i tłumaczeń
  • w Wydziale Wywiadu Kryminalnego

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Nowolipie 2
    00-150 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • dokonywanie tłumaczeń (z języka obcego na język polski i z języka polskiego na język obcy) dokumentacji dotyczącej spraw międzynarodowych,
  • sporządzanie projektów pism dotyczących międzynarodowej wymiany informacji kryminalnych,
  • dokonywanie analizy otrzymanych zleceń (krajowych i zagranicznych) w zakresie prawnej dopuszczalności, a w przypadku jej braku przedkłada propozycję poinformowania o tym organów zlecających,
  • dokonywanie sprawdzeń w dostępnych informatycznych bazach danych, niezbędnych do realizacji spraw o charakterze międzynarodowym,
  • kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji spraw ostatecznie zakończonych.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - praca administracyjno-biurowa
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - praca przy monitorze ekranowym co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,
    - praca przy oświetleniu mieszanym,
    - budynek wyposażony w schodołaz bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych,
    - brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych,
    - drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze tłumaczeń językowych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
    • znajomość ustawy o udziale Rzeczpospolitej Polskiej w Systemie Informacyjnym Schengen oraz Wizowym Systemie Informacyjnym w zakresie organów i służb uprawnionych do wykorzystywania danych, ustawy o Policji w zakresie organizacji Policji oraz uprawnień Policji,
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, dobrej organizacji pracy własnej, pracy w zespole, komunikatywność.
wymagania dodatkowe
  • wykształcenie wyższe o kierunku filologia angielska lub niemiecka,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie słownictwa prawniczego,
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów