Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ze znajomością angielskiego lub irlandzkiego prawa pracy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3221 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 4-12-33816/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, firmy o bardzo znanej marce i ciekawej kulturze organizacyjnej, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko: Specjalista ze znajomością angielskiego lub irlandzkiego prawa pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:
- Stały kontakt z oddziałami zagranicznymi firmy w UK i Irlandii;
- Naliczanie płac pracowników wewnętrznych;
- Administracja personalna;
- Praca na systemie SAP.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe;
- Min. 6 miesięczne doswiadczenie w obszarze administracji personalnej zdobyte w UK, Irlandii lub w Centrach Usług Wspólnych na podobnym stanowisku;
- Znajomość prawa pracy (regulacje i przepisy);
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Znajomość pakietu MS Office;
- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
- Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie, zdolności analityczne.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Praca w międzynarodowym środowisku;
- Umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
- Duże możliwości nauki i rozwoju zawodowego;
- Pakiet szkoleń;
- Komfortowe biuro w centrum Poznania;
- Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, nauki języków, bony, itp).

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/