Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2379 dni temu
Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 16476

Warunki pracy

Stanowisko pracy związane z obsługą finansowo-księgową należności budżetowych, praca przy komputerze oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji zadań.
Piętro III, winda x2, w pomieszczeniu znajdują się trzy stanowiska komputerowe, na których praca wykonywana jest przez pełen wymiar czasu pracy.

Zakres zadań

  • Dekretowanie dokumentów kasowych i bankowych w celu wprowadzenia ich do systemu finansowo-księgowego SWOP.
  • Uzgadnianie i rozliczanie w okresach miesięcznych prawidłowości księgowań i sald konta 201 rozrachunki z tytułu należności budżetowych oraz kont powiązanych.
  • Sporządzanie poleceń przelewów w zakresie realizacji zobowiązań i należności budżetu.
  • Dekretowanie w systemie SWOP faktur dotyczących należności budżetowych.
  • Kontrola formalno-rachunkowa w zakresie weryfikacji danych zawartych w przyjmowanych dokumentach.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie rachunkowości i księgowości
  • obsługa komputera,
  • stosowanie odpowiednich narzędzi m.in. aplikacji komputerowych,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • rzetelność,
  • skrupulatność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z ochrony informacji niejawnych,
  • dostęp do informacji niejawnych o klauzuli „poufne”,