• Specjalista / Specjalistka ds. logistyki odpadów specjalnych

    REMONDIS Sp. z o.o.   Polkowice, ul. Jana Wyżykowskiego 8    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój dzień pracy będzie składał się z: realizacji obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień; kontaktu z klientami i podwykonawcami; obsługi systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce; prowadzenia dokumentacji;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2253 dni temu
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 22477

Warunki pracy

Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -15:30.
Oświetlenie mieszane, biurko, fotel obrotowy, telefon , komputer.
Praca na terenie urzędu. Częste kontakty z podmiotami zewnętrznymi.

Zakres zadań

  • Prowadzenie zadań związanych z gospodarką odpadami, zlecanie dokonywania opracowań "Programów gospodarowania odpadami", a także opracowywanie faktur za odpady niebezpieczne i inne niż niebezpieczne.
  • Sporządzanie analiz i sprawozdań o rodzajach i ilościach wytworzonych odpadów.
  • Ewidencjonowanie kart przekazania odpadów, decyzji na wytwarzanie odpadów oraz zawartych przez Wydziały KWP w Poznaniu umów na utylizacje odpadów.
  • Sporządzanie informacji o zanieczyszczeniach oraz opłatach za gospodarcze korzystanie ze środowiska w obiektach służbowych Policji.
  • Sporządzanie sprawozdań za gospodarcze korzystanie ze środowiska w obiektach służbowych Policji woj. wielkopolskiego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji
  • dobra obsługa komputera
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność interpretacji przepisów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu obsługi pakietu MS Office
  • Przeszkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2016 r., poz. 1167 z późń. zm.),
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne" zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2016 r., poz. 1167 z późń. zm.),