Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Specjalistka ds. administracyjno-finansowych

SAT Sp. z o.o.
Pruszków
praca stacjonarna
4729 dni temu

Ogłoszenie numer: 152487, z dnia 2011-06-06

Firma SAT Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku robót drogowych od 1992
roku. Przedmiotem naszej działalności jest zaawansowana odnowa,
modernizacja i przebudowa konstrukcji i nawierzchni drogowych. Do naszego
oddziału w Pruszkowie poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • organizacja pracy w biurze oddziału,
  • koordynacja spraw kadrowych - prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • rozliczanie delegacji, zaliczek,
  • księgowanie faktur,
  • sprawna organizacja przepływu dokumentów i informacji pomiędzy oddziałami
    i siedzibą.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym mowie i w
    piśmie,
  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu księgowości;
  • wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne, zdolność pracy w
    zespole

Oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zarówno podczas szkoleń, jak i w
    praktyce;
  • urozmaicenie zakresu obowiązków wraz z nabywanym doświadczeniem;
  • pracę w przyjaznym i otwartym zespole