Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTY D.S. ZAKUPÓW - ABSOLWENTA (KĘ) WYŻSZEJ UCZELNI TECHNICZNEJ

Berda Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5367 dni temu

Ogłoszenie numer: 79159, z dnia 2009-10-05

Na rynku środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i szeroko pojętej chemii samochodowej działamy od 17 lat. Wypracowana pozycja rynkowa, pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie stacji benzynowych, serwisów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm transportowych oraz zakładów przemysłowych w najwyższej jakości produkty renomowanych firm. W chwili obecnej do biura w Płochocinie k/Ożarowa Maz., poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- negocjowanie warunków zakupów - wybór oferentów dostaw - utrzymywanie stałych i dobrych relacji z dostawcami oraz pozyskiwanie nowych - składanie zamówień oraz koordynacja ich realizacji

Wymagania

- bardzo wysokie zdolności negocjacyjne i komunikacyjne - wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne - wykształcenie wyższe techniczne - dobra organizacja pracy i komunikatywność - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel) - osoba tylko z Warszawy lub okolic

Oferujemy

- dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej, solidnej i rozwijającej się firmie