Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Specjalisty ds. administracyjno-finansowych

SAT Sp. z o.o.
Świebodzin
praca stacjonarna
5259 dni temu

Ogłoszenie numer: 83763, z dnia 2009-12-22

Firma SAT Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku robót drogowych od 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest zaawansowana odnowa, modernizacja i przebudowa konstrukcji i nawierzchni drogowych. Do naszego nowego biura budowy autostrady A2 poszukujemy na czas trwania budowy ( 02.2010 - 12.2011) pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska

  • organizacja pracy w biurze oddziału,
  • księgowanie faktur,
  • kontrola kosztów,
  • koordynacja spraw kadrowych – prowadzenie ewidencji czasu pracy, tworzenie kart pracy; wystawianie i rozliczanie delegacji,
  • nadzór nad przepływem dokumentów i informacji pomiędzy oddziałem i siedzibą.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu księgowości.

Oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach i w praktyce,
  • urozmaicenie zakresu obowiązków wraz ze wzrostem wiedzy.