Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalisty ds. BHP

DALKIA POLSKA S.A.
Kraków
praca stacjonarna
5950 dni temu

Ogłoszenie numer: 39866, z dnia 2008-02-11

grupa Dalkia Polska poszukuje:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: specjalista bhp/Kraków

Opis stanowiska

  • zapewnienie przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w prowadzonej działalności
  • analiza i zapobieganie ryzyku zawodowemu
  • wdrażanie programów i polityki Grupy Dalkia w zakresie BHP
  • zaprojektowanie i implementacja systemów zarządzania bezpieczeństwem, w tym (PN-N-18001
  • Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe o specjalizacji BHP lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP
  • aktualne uprawnienia do prowadzenia zagadnień BHP
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w służbach BHP
  • prawo jazdy Oczekiwania:
  • umiejętność kierowania i organizowania pracy zespołu
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów samodzielność
  • komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie dynamicznie rozwijającym swoją działalność na terenie Polski
  • rozwój zawodowy w strukturze Grupy Dalkia
  • samochód służbowy
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną placówce prywatnej i atrakcyjny - pakiet świadczeń socjalnych