Podobne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Strzelcach Krajeńskich, poszukujemy kandydata na stanowisko

Spedytor krajowy-międzynarodowy
Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Monitoring i kontrolę realizacji zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Wystawianie zleceń transportowych
  • Koordynowanie i monitorowanie pracy przewoźnika

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego
  • Doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość programów spedycyjnych Trans i TimoCom
  • Znajomość przepisów ITD i konwencji CMR
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem i przewoźnikami
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

AUDIT Doradztwo Personalne

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl