Spedytor krajowy-międzynarodowy

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

10 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Monitoring i kontrolę realizacji zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Wystawianie zleceń transportowych
  • Koordynowanie i monitorowanie pracy przewoźnika

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego
  • Doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość programów spedycyjnych Trans i TimoCom
  • Znajomość przepisów ITD i konwencji CMR
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem i przewoźnikami
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor