Spedytor Międzynarodowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Spedytor Międzynarodowy

Poznaj pracodawcę

K. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
woj. świętokrzyskie

Poznaj stanowisko:
Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...

czytaj więcej: Spedytor

Praca Spedytor

Spedytor Międzynarodowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Vive Transport Sp. z o.o. / Logistyka / Dystrybucja / Transport / Spedycja / Kielce

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Spedytor Międzynarodowy Eklektika Learning&Business Solutions świętokrzyskie

Spedytor międzynarodowy w systemie Home Office LOBO HR świętokrzyskie

Kierowca w transporcie krajowym oraz międzynarodowym kat. C+E +ADR  TSL Sp. z o.o. świętokrzyskie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym Heisterkamp Transport Sp. z o.o. świętokrzyskie

Kierowca Międzynarodowy (Autotransporter) Manpower świętokrzyskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 238814, z dnia 19-09-2012

Firma Vive Transport sp. z o.o. poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • organizowanie transportów międzynarodowych w oparciu o tabor własny oraz spedycyjny
  • monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • bieżący kontakt z Klientem i innymi działami Firmy w zakresie etapu realizacji zlecenia
  • optymalizacja kosztów transportu
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie obsługiwanych klientów/kierunków

Wymagania

  • doświadczenie w dziale spedycji
  • doskonała znajomość branży TSL
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją i podejmowania szybkich decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16422 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.