Sprzedawca / Ekspedientka
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Sprzedawca / Ekspedientka

Poznaj stanowisko:
Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

czytaj więcej: Sprzedawca

Praca Sprzedawca

Sprzedawca / Ekspedientka - Ogłoszenie archiwalne

Praca Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k. / Sprzedaż / Obsługa klienta / Bydgoszcz

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Sprzedawca – Doradca Klienta AGD/RTV (umowa zlecenie) NEONET SA kujawsko-pomorskie

Sprzedawca SIMPLE CREATIVE PRODUCTS SA kujawsko-pomorskie

Sprzedawca Camaieu Polska Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Sprzedawca C-Trade Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Sprzedawca w sklepie medycznym Serwis Medyczno-Projektowy SMP Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

W związku z dynamicznym rozwojem
Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k.
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • kompleksowa obsługa klientów sklepu
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży mięsnej – warunek konieczny
  • aktualna książeczka sanitarna
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • wysoki poziom obsługi klienta
  • zorientowanie na klienta
  • umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16397 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.