Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Sprzedawca/Handlowiec

Firma Komputerowa SL Computer
Olsztyn
praca stacjonarna
5742 dni temu

Ogłoszenie numer: 49173, z dnia 2008-09-12

Firma SL Computer zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego od 1996 roku. Sprzedajemy produkty wszystkich renomowanych producentów. Zajmujemy się też montażem i sprzedażą własnych komputerów.

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Sprzedaż komputerów, sprzętu komputerowego w salonie komputerowym w Olsztynie.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • znajomość podstawowych dokumentów księgowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność
  • wykształcenie minimum średnie

    Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego
  • udokumentowane kursy z zakresu sprzedaży i obsługi klienta

Oferujemy

  • partnerskie stosunki, miłą atmosferę
  • możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie -> poznasz nowości na rynku komputerowym namacalnie
  • możliwość samorealizacji, rozwoju i ... kształtowania swoich zarobków