Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1783672, z dnia 2017-09-14

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca – Kasjer

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa klienta poprzez udzielanie informacji o ofercie handlowej
  • szybka i profesjonalna obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych
  • dbanie o ekspozycję towaru (uzupełnianie braków towarowych)
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta

Wymagania

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie z obsługi stosika mięso –wędliny –sery
  • książeczkę SANEPID

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • umowa o pracę
  • system motywacyjny
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość dofinansowania kosztów dojazdu do pracy

Poznaj

Kefirek S.A.

Radość kupowania każdego dnia

Sklepy spożywcze Kefirek są idealnym miejscem codziennych zakupów dla wszystkich którzy cenią jedzenie świeże i różnorodne. Taki właśnie asortyment znajdziesz w każdym z blisko 80 sklepów działających pod naszym szyldem w Krakowie i całej Małopolsce.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl