Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Sprzedawca / Kierowca / Magazynier

InterNOVA GROUPE AGD ORBIT
Bytom
praca stacjonarna
5704 dni temu

Ogłoszenie numer: 50896, z dnia 2008-10-16

InterNOVA Groupe AGD ORBIT Autoryzowany dystrybutor firmy BergHOFF. Firma zajmuje się sprzedażą naczyń kuchennych, sztućcy, noży, ekspresów ciśnieniowych itp. . Mamy atoryzację firmy BergHOFF , KRUPS , Brabantia , Odiso SOLINQEN , Vinzer . Psiadamy w swojej ofercie produkty z ponad 15 różnych firm uważanych na całym świecie.

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

Praca w internetowym sklepie firmowym BergHOFF Świat Kuchni Bytom 41-902, ul.Matejki 20a . Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę. Obsługa klienta oraz przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagania

  • Pogodne usposobienie oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Chęci do rozwoju i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • Bardzo dobre warunki pracy .
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.