Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Sprzedawca-Konsultant / Kierownik w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Sieci Era

Eurotel S.A.
Rzeszów
praca stacjonarna
4822 dni temu

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską.

W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: K/K 02/11

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za

 realizację założonych planów sprzedażowych,

 pracę według obowiązujących standardów.

Wymagania:
  • silna motywacja do pracy  („żyłka handlowca")
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
  • samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • zarządzenie podległym personelem (kierownik)
Oferujemy:
  • możliwość awansu i kariery dla najlepszych
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w ambitnym zespole
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia adekwatne do osiąganych wyników

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)