Sprzedawca / Kurier
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Sprzedawca / Kurier

Poznaj pracodawcę

Łanowa 7
62-090 Rokietnica
woj. wielkopolskie
www.jaikudo.pl

Inne oferty tego pracodawcy:

Sprzedawca / Kurier / Opiekun Klienta

Poznaj stanowisko:
Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

czytaj więcej: Sprzedawca

Praca Sprzedawca

Sprzedawca / Kurier - Ogłoszenie archiwalne

Praca Jai Kudo Polska Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / Transport / Spedycja / Trójmiasto

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Sprzedawca BEL-POL pomorskie

Sprzedawca SIMPLE CREATIVE PRODUCTS SA pomorskie

Kasjer - Sprzedawca PEPCO Poland Sp. z o.o pomorskie

Sprzedawca - Konsultant w Sklepie Firmowym TRIUMPH International (Polska) Sp. z o.o. pomorskie

Pomocnik sprzedawcy NEONET SA pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Miejsce pracy: Trójmiasto
nr referencyjny: K1/05/2013

O nas:
JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się filią brytyjskiej firmy JAI KUDO działającej w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Dowiedz się więcej na: www.jaikudo.pl

Opis stanowiska:

  • Opieka nad powierzonymi klientami;
  • Realizacja planu sprzedaży;
  • Dostarczanie towaru;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta;
  • Umiejętności handlowe;
  • Komunikatywność, swoboda kontaktów;
  • Przebojowość;
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w zespole handlowców, w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagrodzenia;
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie się rozwijającej firmie.

Forma kontaktu:

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16345 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.