Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Sprzedawca Na Ebay.De

STwD
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6740 dni temu

Ogłoszenie numer: 14300, z dnia 2005-12-06

Przedsiębiorstwo meblarskie produkujące łóżka oraz inne wyroby sypialne z drewna litego. Wyroby o nowoczesnym wzornictwie eksportowane na rynek UE.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Prowadzenie sprzedaży serii nowoczesnych łóżek na paltformie www.EBAY.DE Odpowiedzialność za sprzedaż oraz kontakt z klientem.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe; - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera/Internetu; - doświadczenie w sprzedaży na platformach aukcyjnych; - doświadczenie w sprzedaży na platformie www.EBAY.de będzie mocnym atutem; - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie (język niemiecki będzie mocnym atutem);

Oferujemy

Firma oferuje wynagrodzenie uzależnione od wygenerowanego poziomu sprzedaży.