Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Sprzedawca nowych samochodów osobowych i dostawczych

"AUTO-CENTRUM" Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne SA
wielkopolskie
praca stacjonarna
5509 dni temu

Ogłoszenie numer: 61837, z dnia 2009-04-06

poszukujemy pracownika

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • efektywną sprzedaż samochodów
  • przygotowanie baz danych i ofert
  • kontakt z klientem (nawiązywanie i budowanie długofalowych kontaktów)
  • dbanie o dokumentację transakcji
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych
  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • prawo jazdy kat.B
  • otwartość na zdobywanie nowych informacji
  • kreatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • samochód i telefon służbowy