Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

WTC Rybnik
śląskie, Śląsk
praca stacjonarna
4917 dni temu

Ogłoszenie numer: 126355, z dnia 2010-12-13

WTC Rybnik

Warsaw Truck Center Sp. z o.o. - autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki DAF, należący do Grupy Kapitałowej DBK, lidera na rynku pojazdów ciężarowych, do swojej siedziby w Długołęce poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Śląsk

Nr Ref.: SSC/11/10

Opis stanowiska

- prowadzenie sprzedaży samochodów ciężarowych - przygotowywanie ofert dla klientów - aktywne pozyskiwanie i bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy - analiza konkurencji oraz rynku samochodów nowych i używanych - udział w targach, wystawach i eventach organizowanych dla klientów

Wymagania

- wykształcenia wyższego (mile widziane ukończenie kierunku technicznego) - min. rocznego doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej, a w szczególności samochodów ciężarowych lub naczep - wiedzy w zakresie budowy i eksploatacji pojazdów - wysokich umiejętności handlowych - nastawienia na sukces i zaangażowania - samodzielności, dynamiki i wysokiej kultury osobistej - znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od efektów pracy - profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę w młodym, dynamicznym zespole