Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sprzedawca samochodów nowych oraz używanych

Elbos
Poznań
praca stacjonarna
5991 dni temu

Ogłoszenie numer: 37951, z dnia 2007-12-24

Elbos

Dealer zajmuje się sprzedażą samochodów marki Saab od roku 1998.Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem i serwisem samochodów Saab w Wielkopolsce. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i posprzedaży samochodów Saab. Oprócz aut nowych, zamawianych do produkcji na życzenie klienta, oferujemy samochody dostępne od zaraz, jak również samochody używane. Nasza duża wiedza praktyczna poparta cyklami szkoleń oraz doświadczenie gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało aktywne poszukiwanie klientów oraz prowadzenie rozmów handlowych. Osoba odpowiedzialna będzie za bezpośredni kontakt z klientem oraz klientami flotowymi.

Wymagania

Ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów, prawo jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego, łatwość nawiązywania kontaktów, biegła znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność.

Oferujemy

Ciekawą pracę dającą szanse rozwoju oraz satysfakcję z osiąganych wyników. Kandydat będzie brał udział w szkoleniach podnoszących jego kwalifikacje. Gwarantujemy wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedaży.