Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW

ECC Babice, Salon Land Rover
Warszawa, Warszawa Babice
praca stacjonarna
5345 dni temu

Ogłoszenie numer: 75308, z dnia 2009-09-29

Istniejemy od 1992. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Babice

Nr Ref.: 404

Opis stanowiska

Samodzielny sprzedawca samochodów Land Rover, bazujący na zewnętrznym poszukiwaniu klienta. Prowizyjny sposób rozliczania. Samochody demo do dyspozycji na jazdy próbne.

Wymagania

  • Własna firma - rozliczenia fakturami.
  • Umiejętność samodzielnej pracy z wykorzystaniem baz danych z umiejętnością wyszukiwania potencjalnych klientów na zakup luksusowego samochodu.
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego.
  • Bardzo dobrej umiejętności jazdy samochodem, także w terenie (będzie sprawdzana na pierwszym spotkaniu)
Mile widziane:
  • Baza własnych klientów.
Dodatkowa informacja:
  • Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
  • Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat
  • Gotowość do podróżowania: Średnia
  • Dział: Sprzedaż aut nowych i używanych

Oferujemy

  • Przedział wynagrodzenia: 5000,00 - 15000,00 PLN