Szukasz pracy, w której reguły są proste, a cel zawsze jasno definiowany? 

 

A może szukasz miejsca, gdzie możesz czuć się sobą i mieć obok siebie ludzi, na których zawsze możesz liczyć?

 

W każdym przypadku - dobrze trafiłaś.

 

 

 

 

Cześć, jesteśmy

Właśnie teraz poszukujemy
Sprzedawcy Usług Finansowych
Lokalizacja: Lublin
Szkolenia wstępne:

Od pierwszego dnia pracy wejdziesz w program wdrożeniowy dla nowych pracowników. Poznasz wszystkich, których warto znać i którzy będą Ci pomagać. Nauczymy Cię jak realizować postawione zadania, a z czasem znajdziesz własny styl, który będziesz doskonalić. Program wdrożeniowy trwa około miesiąca - zdążysz wszystko na spokojnie ogarnąć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atmosfera:

Wejdziesz do kilkuosobowego zespołu, w którym wspólnie będziecie realizować wyznaczone cele. Klimat w pracy jest super (twierdzi tak 80% Twoich przyszłych koleżanek i kolegów*). Trudno go opisać - musisz sama sprawdzić.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadania:

Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych - takich jak kredyty, pożyczki i karty kredytowe Klientom sklepów Leroy Merlin i Auchan, którzy gdy kupują coś większego - często potrzebują wsparcia.

 

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebujesz na start?

Doświadczenie w sprzedaży na pewno się przyda, ale jeśli nigdy nie sprzedawałaś, a masz minimum średnie wykształcenie i chęć do rozwoju w branży finansowej - to masz wszystko, czego nam potrzeba. Weź ze sobą dobre nastawienie i pokaż nam zaangażowanie.

 

 

 

 

 

Rozwój:

Tempo Twojego rozwoju zależeć będzie tylko od Ciebie. Kiedy zechcesz przyspieszyć - masz taką możliwość. Specjalnie przygotowane programy rozwojowe, takie jak People Review czy Oney University pomagają w budowaniu własnej ścieżki kariery w Oney.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forma zatrudnienia:

Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży premiujemy umową o pracę. Jeśli Ci go brakuje, damy przestrzeń do wykazania się. Na początek umowa zlecenie, ale już po pierwszych dobrych wynikach możesz liczyć na stałe zatrudnienie. Podejmiesz wyzwanie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatki:

Dofinansujemy Ci wypoczynek i karnet na siłownię lub basen, a jak zachorujesz możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej. Dostaniesz też dodatkową kasę przed świętami i premię, gdy firma osiąga dobre wyniki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 * Badanie wewnętrzne Oney "Chcieć znaczy móc"
zestawiające oczekiwania pracowników
z działaniami pracodawcy, 2015

Poznaj

Oney Polska S.A.

Dlaczego warto?

Od 2013 roku działamy jako Oney Polska. Nasz team liczy ponad 400 osób. Pracujemy w blisko 90 lokalizacjach. Średnia wieku Oney’owca to 31 lat. Kobiety stanowią 86% załogi, mężczyźni 14%. 80% z nas twierdzi, że atmosfera pracy jest super! Każdy z nas ma swój zestaw wartości, którymi kieruje się w życiu. W ONey na co dzień przyświecają nam trzy głowne wartości: zaufanie, dzielenie się i rozwój.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl