Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Sprzedawca Usług Finansowych

Accord Finance S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
4797 dni temu

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRĄ OKREŚLAJĄ JEJ PRACOWNICY

Firma Accord Finance S.A zajmuje się dostarczaniem usług finansowych. Nasze produkty są dostępne w ponad 60 punktach na terenie Polski usytuowanych na terenie hipermarketów Auchan, Leroy Merlin, Bricoman i Norauto. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki na stanowisku:
  • aktywna sprzedaż usług finansowych na terenie hipermarketów Auchan i Leroy Merlin,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Oczekujemy:
  • otwartości, pewności siebie i umiejętności nawiązania relacji z Klientem,
  • wysokiej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy zmianowej (8:00-22:00) w systemie 8-godzinnym i w weekendy,
  • wykształcenia min. średniego.
Oferujemy:
  • ciekawą, stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • bogaty pakiet socjalny oraz opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do studiów dla najlepszych.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza on-line i załączenie CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)