Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Sprzedawca w punkcie sprzedaży platformy cyfrowej telewizji "n"

Eurotel S.A.
pomorskie, Gdańsk/Gdynia
praca stacjonarna
4815 dni temu

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską.

W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: SAT/GDA/03/2011

Miejsce pracy: Gdańsk/Gdynia

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie aktywnej sprzedaży oferty platformy cyfrowej telewizji nowej generacji „n”, produktów GSM, oraz obsługę posprzedażną w punkcie sprzedaży zlokalizowanym w Centrach Handlowych na terenie Gdańska i Gdyni.

Wymagania:
  • - energicznych osób z minimum średnim wykształceniem
  • - doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta)
  • - znajomość pakieu MS Office, internet IE.
  • - gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy (dyspozycyjność !)
  • - predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy.
  • - zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów.
  • - budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • - znajomość branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • - umowę o pracę - motywacyjny system wynagrodzeń ; wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + premia za wykonanie założonych planów sprzedaży)
  • - możliwość zdobycia doświadczenia przy sprzedaży nowoczesnych usług telewizji cyfrowej, oraz produktów GSM
  • - ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)