Sprzedawca w sklepie medycznym

PHU REHABMED sp. z o.o.

Racibórz

126 dni temu

Ogłoszenie numer: 1773066, z dnia 2017-09-12

Firma prowadzi sieć sklepów medycznych na terenie województw opolskiego i sląskiego.

www.rehabamed.com.pl

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Opis stanowiska

  • oferowane stanowisko pracy – stacjonarne
  • praca w godzinach 7:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku
  • sprzedaż materiałów medycznych, towarów refundowanych
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność
  • otwartość
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Szkolenia

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca