Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

DYRBERG/KERN
Sosnowiec, Fashion House Outlet Center w Sosnowcu
praca stacjonarna
5078 dni temu

Ogłoszenie numer: 103960, z dnia 2010-06-22

Lokalny dystrybutor biżuterii DYRBERG/KERN zatrudni na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Sosnowiec, Fashion House Outlet Center w Sosnowcu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną i przyjazną obsługę klientów oraz ekspozycję biżuterii zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane w sprzedaży dóbr luksusowych)
  • wysoka kultura osobista,
  • nienaganna prezencja,
  • uczciwość zawodowa,
  • komunikatywność,
  • pełna dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe – motywacyjny system wynagrodzeń,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.