Podobne oferty pracy

Dysponując ponad 1.850 sklepami w 16 krajach Takko Fashion należy do sieci sklepów z modną odzieżą odnoszących największe sukcesy w Europie. Swoim klientom oczekującym jakości i korzystnej ceny oferuje aktualne ubiory w stylu casual. Moda Takko Fashion opiera się na znanych trendach, jest  niezobowiązująca i bliska codziennym potrzebom klienta. Naszym jasno sprecyzowanym celem jest, aby jako sieć odzieżowa, wiodąca pod względem relacji cenowo-jakościowej, zagwarantować klientom w sklepach stacjonarnych zakup wysokiej jakości produktów i uczciwe ceny w przyjemnej atmosferze. Szukamy osobowości, które wspólnie z nami chcą w sposób profesjonalny, otwarty i zaangażowany  przyczynić się do sukcesu naszego przedsiębiorstwa.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: PL/17-00063
Zadania
  • Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o ekspozycję towaru
  • Obsługa kasy
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu (mile widziane w branży odzieżowej)
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Pozytywne nastawienie oraz energia
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność
Oferujemy
  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Pogodną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Zniżki na odzież
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl