Zobacz więcej ofert pracy

sprzedawca

Marek Dzwonnik "Himalaje"
Warszawa
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 28373, z dnia 2007-04-12

firma "Himalaje -Najlepsze herbaty" istnieje na rynku od 1996 roku. Posiadamy sieć sklepów herbacianych w całej Polsce. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz świadczymy franchising. Informacje o nas można znaleźć na stronie internetowej: www.himalajeherbaty.pl

sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

sprzedawca na stoisku herbacianym w CH w Warszawie na Ursynowie. Praca polega na sprzedaży sypkiej wysokogatunkowej herbaty na wagę, porcelany użytkowej i dekoracyjnej oraz akcesoriów do parzenia i podawania herbaty.

Wymagania

srednie wykształcenie z maturą, książeczka Sanepidu (można wyrobić w trakcie pracy), kultura osobista, wysoki poziom elokwencji. Doświadczenie w handlu nie jest wymagane.

Oferujemy

praca w trybie zmianowym, na 3/4 etatu, odpowiednia również dla studentów, wynagrodzenie składa się z dwóch części: podstawowego oraz prowizji. Poziom wynagrodzenia podstawowego za 3/4 etatu wynosi 800 PLN netto. Prowizja uzależniona jest od indiwidualnego utargu (miesięczna). Zapewniamy materiały i szkolenia z obsługi kasy fiskalnej, oraz przedmiotowe szkolenie w zakresie tematyki herbacianej.