Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawca

Sprzedawca

InterNOVA GROUPE AGD ORBIT
śląskie, Katowice, Zabrze
praca stacjonarna
5984 dni temu

Ogłoszenie numer: 38313, z dnia 2007-12-31

InterNOVA Autoryzowany dystrybutor firmy BergHOFF. Firma zajmuje się sprzedażą naczyń kuchennych : sztućcy, noży, garnków itp.. Mamy atoryzację firmy BergHOFF i KRUPS. Psiadamy w swojej ofercie produkty z ponad 15 różnych firm uważanych na całym świecie.

Sprzedawca

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Zabrze

Opis stanowiska

Praca w P.H. RAWA Katowice al. Roździeńskiego 93 Praca w C.H. PLATAN Zabrze pl. Teatralny 12 Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

  • Pogodne usposobienie oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Chęci do rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy),
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.