Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

Lokalny dystrybutor DYRBERG/KERN
Katowice
praca stacjonarna
5523 dni temu

Ogłoszenie numer: 61918, z dnia 2009-04-03

DYRBERG/KERN to niekwestionowany leader w produkcji i sprzedaży biżuterii designerskiej. Marka powstała w 1985 i jest obecna w ponad 50 krajach na świecie. Obecnie poszukuje do swojego nowego salonu firmowego (stoiska) w Katowicach w SCC kandydatów na stanowisko sprzedawcy.

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną i przyjazną obsługę klienta oraz ekspozycję biżuterii zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • nienaganna prezencja,
  • uczciwość zawodowa,
  • komunikatywność,
  • pełna dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - motywacyjny system wynagrodzeń,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • szkolenia, ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole.