Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Adorandvs
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5440 dni temu

Ogłoszenie numer: 69389, z dnia 2009-07-10

Adorandvs

plagajac@wp.pl Lublin- sprzedawca

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

Praca w sklepie meblowym ADORANDVS na terenie Centrum Handlowego GALA w Lublnie, 20-301, ul. Fabryczna 2. Zatrudnimy PANA/PANIĄ na stanowisko sprzedawca. Zadaniem osoby będzie profesjonalna obsługa klienta,doradztwo przy wyborze mebli, zbieranie zamówień. I inne rzeczy związane z handlem.

Wymagania

* praca również w weekendy * mile widziane doświadczenie w handlu * prawo jazdy kat B * obsługa urządzeń biurowych * komunikatywność, wysoka kultura osobista * zaangazowanie w pozyskaniu klienta

Oferujemy

* zatrudnienie na umowę o pracę * wynagrodzenie i dodatki do uzgodnienia