Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
stanowisko obsługi kadrowej

ASIS Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6248 dni temu

Ogłoszenie numer: 28317, z dnia 2007-04-11

prosimy o zapoznanie się z naszą stroną www

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: K07

Opis stanowiska

dokumentacja związana z zatrudnieniem, umowy, rozliczenia czasu pracy, urlopów i L-4, listy płac, szkolenia, badania okresowe, obsługa Funduszu Socjalnego

Wymagania

3-letnie doświadczenie na stanowisku obsługi kadrowej; znajomość oprogramowania: Płatnik, Aga, Pfron; doświadczenie w prowadzeniu akt osobowych, sporządzaniu i rozliczaniu umów o pracę, o dzieło i zlecenia, w rozliczaniu czasu pracy, urlopów, L-4 i sporządzaniu list płac, prowadzenia Funduszu Socjalnego, wystawianiu zaświadczeń o zatrudnieniu

Oferujemy

praca na pełny etat w spółce zatrudniającej ok. 70 osób, możliwość szkoleń, wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia