Najnowsze oferty pracy

  • Kapitan na masowcach

    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Informacje: Stanowisko: Kapitan; Wynagrodzenie: 9500 USD; Typ statku: Bulk Carrier; Opis statku: Masowce pod banderami - Liberia / Bahama / Cypr / Malta DWT 30.000-82.000; Rejon pływania: Cały Świat; Długość kontraktu: 4 miesiące +2/-1;
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Kapitan Statku Morskiego Zachodniopomorskie
Starszy bosman portu w Kapitanacie Portu Dziwnów - Bosmanat Portu Kamień Pomorski

Urząd Morski w Szczecinie
zachodniopomorskie, Kamień Pomorski
praca stacjonarna
3510 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 162797
  • Data ukazania się ogłoszenia: 04 września 2014 r.

  • Dyrektor
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • starszy bosman portu
  • w Kapitanacie Portu Dziwnów - Bosmanat Portu Kamień Pomorski

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Plac Batorego 4
    70-207 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kamień Pomorski
  • Urząd Morski w Szczecinie
    Bosmanat Portu Kamień Pomorski
    ul. Wilków Morskich 2
    72-400 Kamień Pomorski

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad bezpieczeństwem żeglugi nadzoru przeciwpożarowego w porcie Kamień Pomorski
  • prowadzenie nasłuchu radiowego i korespondencji radiowej na przydzielonym kanale UKF oraz dyżuru telefonicznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom portu
  • prowadzenie Dziennika Portowego w celu gromadzenia informacji o ruchu jednostek pływających i zaistniałych zdarzeniach
  • przeprowadzanie kontroli podległego terenu z uwzględnieniem stanu urządzeń cumowniczych, odbojowych, sprzętu ratunkowego
  • przeprowadzanie kontroli jednostek pływających wchodzących i wychodzących do/z portu w celu sprawdzenia ważności posiadanych dokumentów załóg i prawidłowego wyposażenia jednostek pływających
  • przeprowadzanie dochodzeń w sprawie wypadków morskich w celu przygotowania dla Izby Morskiej materiału dowodowego
  • pobieranie opłat portowych w części nieskomunalizowanej portu Kamień Pomorski
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań z działalności Bosmanatu Portu Kamień Pomorski

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca w terenie w zmiennych warunkach atmosferycznych, praca przy sprzęcie komputerowym powyżej 4 godzin dziennie, narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • brak toalet oraz podjazdów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, stanowisko pracy zlokalizowane jest w pomieszczeniu biurowym na parterze w budynku Bosmanatu Portu Kamień Pomorski przy ul. Wilków Morskich 2. Stanowisko biurowe wyposażone jest w komputer z monitorem ekranowym, urządzenie wielofunkcyjne, radiotelefon, wskaźniki hydro-meteorologiczne.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w gospodarce morskiej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomość Przepisów Portowych (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego 2013 r., poz.2932 ze zm.)
    • znajomość Ustawy z dnia 21 marca 1991 r. o obszarach morskich RP i administracji morskiej (Dz.U. 2013 poz. 934)
    • umiejętność obsługi komputera
wymagania dodatkowe
  • świadectwo operatora UKF
  • świadectwo marynarza
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów