Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Inżynier Systemowy/konsultant systemów storage

Comparex
Warszawa
praca stacjonarna
6221 dni temu

Ogłoszenie numer: 29067, z dnia 2007-05-08

Comparex

Projektujemy i wdrażamy systemy oparte o najnowocześniejsze technologie serwerowe, Storage’owe oraz sieciowe czołowych firm informatycznych na świecie. Bazujemy na aktywnym parterstwie z takimi firmami jak IBM, SUN Microsystems, EMC, APC, VMware. Posiadamy szeroką gamę klientów. Braliśmy i bierzemy udział w informatyzacji największych w Polsce instytucji finansowych. Obecenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Starszy Inżynier Systemowy

Wymagania

• Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu architektury backup w oparciu o oprogramowanie IBM Tivoli Storage Manager • Znajomość technologii storage’owych oraz SAN • Podstawowa znajomość systemów Windows oraz UNIX • Umiejętność budowania technicznych ofert projektów oraz dokumentacji technicznych • Umiejętność współpracy z klientami • Umiejętność pracy w zespole • Umiejętność rozwiązywania trudnych merytorycznie problemów związanych z projektowanymi systemami • Zdolność analitycznego myślenia • Chęć dynamicznego szkolenia się oraz poszerzania swojej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Konkurencyjne wynagrodzenie • Pracę z młodym dynamicznym zespołem • Samochód służbowy dobrej marki • Competence Center zawierające sprzęt dla potrzeb proof of concept oraz szkolenia • Intensywne szkolenia • Prywatną opiekę medyczną