Zobacz więcej ofert pracy

Starszy inżynier w Zakładzie R3

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce.
Zielonka
praca stacjonarna
2333 dni temu

Ogłoszenie numer: 1858096, z dnia 2017-12-06

WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA
w Zielonce
ogłasza rekrutację na stanowisko:
starszy inżynier w zakładzie R3
w wymiarze pełnego etatu
umowa na okres próbny (3 miesiące)
Pion Rozwoju

Miejsce pracy: Zielonka

Opis stanowiska

Zadania główne:

  • opracowanie podstaw działania urządzenia,
  • projektowanie urządzeń na podstawie wcześniejszych założeń,
  • pisanie oprogramowania na wcześniej zaprojektowane urządzenie,
  • montaż prototypu,
  • uruchomienie zaprojektowanego urządzenia,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • uruchomienie produkcji,
  • wsparcie dla serwisu.

Zadania pomocnicze:

  • nadzorowanie funkcjonowania i obsługa urządzeń elektrycznych o mocy do 1kV,
  • wykonywanie prac elektrotechnicznych,
  • wykonywanie oprzyrządowania niezbędnego do realizowanych zadań,
  • realizacja obsługi serwisowej związanej z wyrobami uzbrojenia dostarczonymi  do odbiorcy na terenie całej Polski,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu/specjalności elektronika, elektrotechnika, mechatronika, informatyka, automatyka lub pokrewne,
  • wiedza z zakresu elektroniki, systemów mikroprocesorowych,
  • praktyczna umiejętność projektowania układów elektronicznych i programowania systemów Embedded,
  • umiejętność projektowania PCB,
  • znajomość architektury dowolnej rodziny mikrokontrolerów,
  • znajomość języka programowania C lub/i C++ lub/i asembler na dowolną rodzinę mikrokontrolerów,
  • umiejętność obsługiwania aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • umiejętność lutowania, montażu elementów elektronicznych,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość pakietu biurowego MsOffice lub OpenOffice,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Dodatkowe:

  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • znajomość protokołów komunikacyjnych UART, I2C, SPI, CAN,
  • wiedza z zakresu szeroko pojętej RF,
  • podstawowa znajomość sieci komputerowych (Ethernet, WiFi) i protokołów tych sieci TCP, UDP,
  • podstawowa znajomość cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • zainteresowania związane z elektroniką, modelarstwem, majsterkowaniem,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, określania priorytetów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • chęć nauki i rozwoju.